Descriere job

Candidatul ideal

- Experienta pe un post similar, insa persoanele fara experienta vor beneficia de instruire la locul de munca;
- Capacitatea de rezolvare a problemelor in situatii de stres;
- Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor;
- Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;
- Disponibilitate de lucru in picioare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Inserarea manuala a componentelor electronice conform instrucțiunilor de lucru;
- Realizarea procesul de testare în conformitate cu instrucțiunile de lucru;
- Respectarea procesul și modul de lucru definit de către inginerul de produs / proces.
- Indeplinirea normelor de calitate inpuse prin instructiunile de lucru de verificare si prin normele si procedurile interne.

Beneficii:

- tichete de masa de 15 lei;
- bonus de productivitate;
- prime anuale(Craciun, Paste, zi de nastere);
- spor de noapte 25%;
- al 13- lea salariu;
- transport asigurat;
- medic in companie;
- reducere 50% la cantina;
- scolarizare la locul de munca.

Poți aplica direct prin Adecco aici