DESCRIERE JOB

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie interationala din domeniul vanzarilor de materiale de constructii si ingrasaminte chimice un Agent Vanzari Back Office.

Candidatul ideal:

• Persoana pozitiva si comunicativa;
  • Abilitati de convingere;
  • Experienta in vanzari constituie avantaj;
  • Cunostinte in utilizarea pachetului Microsoft Office.

Descrierea jobului:

• Realizarea planului de vanzari;
  • Identificarea de noi clienti ;
  • Cresterea cotei de piata a produselor / serviciilor din portofoliul firmei;
  • Mentinerea si dezvoltarea bazei de clienti ;
  • Intocmirea rapoartelor privind vanzarile, concurenta, noile trenduri pe piata, potentiali clienti;
  • Urmarirea incasarilor si comenzilor.

Descrierea companiei

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale

Poti aplica direct prin Adecco aici