Descriere job

Sales Representative & Key Account@Undelucram

Locație: București

Companie: Undelucram Romania

Punct de lucru: B-dul Iuliu Maniu 7A, Cotroceni Business Center, Sector 6, București

Descriere Companie:

Undelucram.ro este o platformă ce găzduiește informații despre mediul de lucru din România, informații oferite de către persoane ce interacționează sau au interacționat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul României. Platforma găzduiește, de asemenea, informații de interes public din domenii diferite precum resurse umane, piața locurilor de muncă, salarizare etc, informații structurate atât sub formă de articole, cât și sub forma unor discuții de tip forum.

Platforma Undelucram este prezentă în opt țări: România, Ungaria, Cehia, Grecia, Republica Moldova, Ucraina, Polonia și Bulgaria.

Descrierea jobului:

Suntem în căutarea unei persoane de vanzări pentru soluțiile noastre dedicate pieței resurselor umane și pieței de recrutare.

Ne dorim de la viitorul coleg / viitoarea colegă:

  • promovarea imaginii, a produselor și serviciilor companiei;

  • prezentarea ofertei curente și a ofertelor speciale către clienții din portofoliu în regiunea alocată;

  • identificarea de noi clienți în cadrul zonei geografice alocate și creșterea vânzărilor pe fiecare client;

  • urmărirea respectării condițiilor contractuale de către clienți;

  • încasarea facturilor la termen emise către clienții din portofoliu;

  • realizarea planurilor individuale de vânzări și încasări;

  • construirea relațiilor de business cu actualii și potențialii clienți - persoane juridice;

  • menținerea și creșterea portofoliului de clienți;

  • întocmirea rapoartelor de activitate;

Abilități și competențe:

  • să fie o persoană ambițioasă și comunicativă;

  • să aibă abilități de persuasiune;

  • experiență relevantă în vânzări;

  • să aibă cunoștințe de Microsoft Office (Word/Excel) sau programe similare;

  • Nivel avansat de limba Engleză;

  • Studii superioare;

  • Experiența în vânzări de produse/servicii pentru HR este considerată un plus.

Vei beneficia de:

  • pachet salarial motivant;

  • bonus trimestrial/anual de performanță;

  • suport din partea companiei pentru atingerea obiectivelor profesionale;

  • posibilități de dezvoltare și promovare în cadrul unei echipe tinere și dinamice.