Descriere job

Adecco Resurse Umane recruteaza STIVUITORIST in TARGU-MURES, pentru  unul din clientii sai, companie renumita in industria berii.

Cerinte:

  •  Minim un 1 an in posturi similare, reprezinta un avantaj
  •  Bune abilitati de comunicare
  • Capacitate de lucru in conditii de stress si sub presiunea termenelor limita
  • Bune abilitati de a lucra cu masini de ridicat(stivuitoare,transpaleti)
  • Autorizare ISCIR pentru echipamente de ridicat
Responsabilitati:
  • Asigura manipularea si depozitarea marfurilor, ambalajelor, materialelor de ambalare si auxiliare pentru deservirea liniilor de imbuteliere si satisfacerea cerintelor de livrare si depozitare.
  • Raspunde de stocarea (stivuirea) ambalajului pe tipuri de ambalaje (navete, sticle, keguri, paleti)
  • Executa ambalarea, dezambalarea sticlelor cu bere destinate promotiilor speciale, transvazarea si impachetarea de sticle goale in navete conform cerintelor
  • Executa repararea paletilor defecti si a altor ambalaje de suport, dezmembrarea celor care nu mai pot fi reparate si asigura declasarea produsului finit neconform sau expirat
Beneficii:
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa - 17lei/tichet
  • Bonus de sezon
  • Prime de Paste
  • Prime de vacanta/ spor de noapte/ weekend
  • Decont de transport
  • Abonament la clinica privata

Descrierea companiei

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Poți aplica direct prin Adecco aici