Tel: 021.222.4492 www.tezaur.com

TEZAUR 10 ANI DE EXCELENTA!

30.03.2020

TEZAUR aniverseaza 10 ani de excelenta cu o super TOMBOLA cu PREMII speciale!

Pe 26 aprilie 2020, TEZAUR INVESTMENT GROUP sarbatoreste un deceniu de activitate alaturi de clientii sai. 10 ani de profesionalism, 10 ani de provocari, de realizari, de relatii interumane si de proiecte de succes.

Succesul nostru se datoreaza miilor de clienti care au ales serviciile noastre de-a lungul timpului si pe care cu onoare ii consideram membrii ai familiei Tezaur. De aceea, cu ocazia zilei noastre aniversare, dorim sa va multumim pentru increderea acordata si va invitam sa participati la o super TOMBOLA cu PREMII speciale.

De ziua noastra, te premiem pe tine!” este sloganul campaniei noastre prin care ne dorim sa va rasplatim fidelitatea si increderea pe care ne-o acordati in fiecare zi.

Vino in perioada 10 Martie – 26 Aprilie in orice agentie Tezaur si poti fi chiar tu unul dintre fericitii castigatori!

Conditii de participare:

Toti clientii care:

• achizitioneaza orice bijuterie din aur din agentiile TEZAUR  sau online pe  www.tezaur.com  sau
  • incheie un contract de amanet in agentiile Tezaur in perioada 10 Martie -26 Aprilie

se inscriu automat in tombola si pot castiga unul dintre cele 3 premii puse in joc.

PREMII TOMBOLA:

Premiu 1: Sejur Egipt | Charter 7 Nopti | 2 persoane

Premiu 2: Un colier din aur cu diamante in greutate de 4.30 grame, de 14K

Premiu 3: 2 x bilete Categoria 1 Premium la concertul Celine Dion, pe data de 29 iulie 2020, Arena Nationala

*Aceste premii nu pot fi inlocuite cu alte obiecte si nici nu se acorda contravaloarea lor in bani.