Tel: 021.222.4492 www.tezaur.com

TEZAUR lanseaza CONTUL MEU, primul serviciu online de gestionare al contractelor de amanet.

05.04.2018

Serviciul CONTUL MEU, unic pe piata este disponibil pe site-ul www.tezaur.org si in curand in aplicatia mobila Tezaur Online. Acesta a fost proiectat si realizat astfel incat sa elimine efortul pe care clientii Tezaur il depun pentru deplasarea in agentie pentru anumite operatiuni. Astfel, acestia isi pot tine sub control contractele din telefonul mobil sau de acasa, iar atunci cand doresc prelungirea sau achitarea partiala a contractelor o pot face printr-un simplu click.

Pe scurt, cateva dintre avantajele pe care le aduce CONTUL MEU sunt:

- Permite intocmirea de operatiuni online asupra contractelor clientului si vizualizarea sumelor achitate;

- Transforma calculatorul personal sau telefonul mobil in sistem de plata securizata online;

- Pastreaza in siguranta toate datele utilizatorului;

- Transmite prin email actele aditionale imediat dupa inregistrarea platii online;

- Achita partial obiectele din contract, astfel platind ulterior un comision mai mic;

- Este complet gratuit si usor de folosit.

“TEZAUR a ales să fie la curent cu nevoile tehnologice, prin introducerea de noi facilități într-un mediu în care românii se simt familiar: spațiul digital.

Contul Meu TEZAUR  este foarte rapid si usor de folosit de oricine. Este un pas firesc în strategia noastră de a oferi servicii profesioniste clientilor nostri.

Pentru noi, cei din echipa Tezaur, este foarte importanta multumirea clientilor nostri si increderea pe care acestia o au in compania noastra. De aceea, ne imbunatatim periodic serviciile si ofertele.”, declara Radu Stanila, Director IT al Tezaur Investment Group.

Ultimele oferte si informatii despre serviciile oferite pot fi accesate online pe www.tezaur.org.

Despre Tezaur Investment Group

Tezaur este o companie cu tradiție pe piața amanetului, fiind cea mai importantă și puternică casă de amanet. Serviciile oferite sunt variate: amanet aur, schimb valutar și vânzare de bijuterii din aur și bijuterii cu diamante, cu posibilitatea achitării în rate fără dobândă prin intermediul cardului de cumpărături.

Contact:

www.tezaur.org