Cegedim Service Center Cegedim Service Center
Cegedim Service Center

Cegedim Service Center

Prezentare Cegedim Service Center

Facem parte din grupul Cegedim care a luat fiinta in anul 1969 in Franta. Suntem o companie cu o prezenta world-wide ce furnizeaza tehnologii si servicii specializate specializate in gestionarea fluxurilor digitale din domeniul sanatatii si B2B, precum si in crearea de software pentru afaceri destinate cadrelor medicale si profesionistilor din diferite domenii de activitate.

Valorile grupului care anima actiunile echipelor de pretudindeni sunt: INTEGRITATEA, RESPONSABILITATEA, ORIENTAREA SI AGAJAMENTUL CLIENT si RESPECTUL. Incercam sa cream si sa sudam relatii de durata, sa marcam momentele cheie si sa privilegiem latura umana, astfel incat colegii nostri sa se bucure de performante frumoase, dar si de un echilibru dintre viata lor profesionala si personala.

Bazandu-se pe expertiza detinuta pe piata romaneasca datorita entitatilor Cegedim Customer Information si Cegedim RX, prezente in Romania de peste 25 de ani, grupul a luat decizia de a crea la Bucuresti noul sau centru de servicii, Cegedim Service Center.

Infiintarea CEGEDIM SERVICE CENTER in ianuarie 2017 s-a realizat in acord cu nevoile de crestere a activitatilor grupului si a tinut cont de competentele lingvistice si operationale recunoscute si de potentialul de talente din domeniile IT din Romania. Aceasta noua entitate a adus oportunitatea de a dezvolta noi activitati pentru clientii din Franta sau de a le continua pe cele lansate deja in celelalte tari, in care grupul Cegedim este prezent.

De ce sa lucrezi cu noi?

Esti curios sa afli cum se simt oamenii in echipa noastra ?

Pentru noi oamenii sunt componenta de succes. De aceea, ne dorim ca toti cei care fac parte din echipa noastra sa isi gaseasca locul alaturi de noi, sa dispuna de tot ce le trebuie pentru a-si face jobul si sa aiba parte de un mediu de lucru placut, prietenos si dinamic, in care domina multiculturalitatea si proximitatea dintre manageri si echipe.

Statistici companie

Beneficii companie