Top Retail Non-Alimentar 2022 Top Retail Non-Alimentar 2022 JYSK Romania JYSK Romania
JYSK Romania

JYSK Romania

Prezentare JYSK Romania

Bun venit la JYSK, o companie de retail dinamică și ambițioasă unde dedicarea, efortul și talentul sunt răsplătite.

JYSK este un lanț international de retail care comercializează produse pentru casă și gradină și care este deținut de familia fondatorului original, Lars Larsen, din 1979, cunoscut în Danemarca drept cel mai important comerciant care a avut întotdeauna „o ofertă extraordinară”.

Larsen avea planuri mari, dar nu și-ar fi imaginat niciodată cât de rapid va crește compania sa. În prezent, grupul JYSK cuprinde peste 3000 de magazine în 50 de țări din întreaga lume. Cifra anuală de afaceri a grupului este de 4,1 miliarde euro. Creș terea este stabilă şi controlată, iar compania are peste 26.500 de angajați.

Franciza JYSK Romania a deschis primul magazin în Oradea în 2007. Până în 2013 am deschis 14 magazine. În 2014, franciza a fost preluata de către One JYSK,  iar în prezent am ajuns la peste 120 magazine, iar obiectivul nostru pentru următorii ani este să ajungem la 150 de magazine.

La JYSK întotdeauna exista un nou pas în carieră pentru tine. Vezi mereu oportunități în loc de obstacole?  Ești hotărât să faci azi mai mult decât ieri pentru a progresa? Îi inspiri și pe cei din jur să facă același lucru? Atunci s-ar putea că TU să fii persoana potrivita pentru JYSK.

De ce sa lucrezi cu noi?

BUILD YOUR CAREER. BUILD YOUR TEAM. BUILD YOUR SKILLS.

Noi credem în dezvoltarea ta în companie, iar tu poți fi următorul coleg promovat. Astfel ne putem atinge obiectivul privind promovabilitatea internă: ne-am propus ca 90% din managerii noștri să fie promovați din interior. Dacă ești pregătit să te implici în activitatea ta la JYSK, atunci vei reuși. Noi investim în tine, iar afacerea noastră va fi un succes pe care îl vom obține împreună.

REACH YOUR GOALS. REACH FURTHER. REACH YOUR POTENTIAL.

La JYSK jucăm pentru a căștiga. Este vorba despre a munci din greu pentru a-ți depăși obiectivele și de a fi premiat pentru rezultate. Cultura de învingători este ceea ce ne definește și este vizibilă în activitatea noastră de zi cu zi. Ai făcut o vânzare grozava? La JYSK știm cum să recompensam acest lucru, chiar dacă este vorba despre a te felicita sau chiar despre obținerea unui bonus.

GET INFLUENCE. GET RECOGNITION. GET TOGETHER.

Muncim mult ca să ne atingem obiectivele, dar credem și în crearea unui mediu de lucru distractiv. Află de la colegi cum este să lucrezi la JYSK! Îi poți vedea pe Instagram căutând #GOJYSK sau poți să citești revista noastră GOJYSK.com.

Statistici companie