Comert

Prezentare Lidl Romania

Fiind unul dintre cele mai mari lanțuri de magazine din Europa, Lidl activează în 27 de țări și deține peste 100 de centre logistice ce asigură aprovizionarea a aproximativ 10.000 magazine. În România, Lidl este prezent cu peste 220 de magazine, patru centre logistice și mai mult de 5500 de angajați.

Pentru că o poveste de succes nu se scrie niciodată singură, ne dorim să aducem în Echipa de Succes Lidl oameni surprinzători care se disting prin ambiție, dinamism și motivație, prețuiesc loialitatea și investiția angajatorului în evoluția lor personală și profesională. La Lidl credem în potențialul nelimitat al fiecărui angajat și facem tot posibilul să îi oferim condiții de cea mai bună calitate pentru a-și construi o carieră surprinzătoare.

De ce sa lucrezi pentru noi?

Ne dorim mereu să fim mai buni și știm că putem reuși doar alături de colegii noștri. Beneficiile membrilor echipei noastre sunt:

• Cele mai bune salarii din retail.
  • Asigurare privată de sănătate și prețuri foarte avantajoase pentru familie.
  • Asigurare de accidente.
  • Tichete de masă.
  • Bonuri cadou de Paște și de Crăciun.
  • Zile libere pentru toată echipa de Crăciun și de Paște.
  • Oportunități de promovare și de dezvoltare.
  • Cursuri și seminarii în funcție de cerințele job-ului.
  • Transport gratuit pentru colegii din depozite.
  • Cadouri pentru copii.
  • Autoturism de serviciu pentru funcțiile de conducere, inclusiv Managerii de magazin și cei din centrele logistice.

Hai să ne cunoaștem și să afli mai multe despre noi, echipa Lidl. Intră pe cariere.lidl.ro sau scrie-ne la adresa recrutare@lidl.ro. Îți promitem o carieră surprinzătoare.

interviuri
Dificultate Interviu