Comert

Prezentare Lidl Romania

Fiind unul dintre cele mai mari lanțuri de magazine din Europa, Lidl activează în 27 de țări și deține peste 100 de centre logistice ce asigură aprovizionarea a aproximativ 10.000 magazine. În România, Lidl este prezent cu peste 195 de magazine, patru centre logistice și mai mult de 4600 de angajați.

Pentru că o poveste de succes nu se scrie niciodată singură, ne dorim să aducem în Echipa de Succes Lidl oameni surprinzători care se disting prin ambiție, dinamism și motivație, prețuiesc loialitatea și investiția angajatorului în evoluția lor personală și profesională. La Lidl credem în potențialul nelimitat al fiecărui angajat și facem tot posibilul să îi oferim condiții de cea mai bună calitate pentru a-și construi o carieră surprinzătoare.

De ce sa lucrezi pentru noi?

Oferta de beneficii Lidl este menită să-i surprindă pe cei care își aleg o carieră în retail și include:

- Joburi disponibile atractive și salarii foarte bune în întreaga țară;

- Asigurare medicală privată gratuită;

- Oferte foarte avantajoase de pachete medicale pentru membrii familiei;

- Zile libere de Crăciun și Paște;

- Cadouri pentru copii;

- Tichete de masă și tichete cadou pentru diferite ocazii;

- Program intern de dezvoltare, prin training-uri și cursuri personalizate, adaptate nivelului profesional și nevoilor fiecărui angajat;

- Planuri de școlarizare personalizate, prin care angajații ajung să cunoască întregul univers Lidl, de la magazin la depozit la departamentele din companie;

- Transport gratuit pentru angajații care lucrează în depozit;

- Autoturisme pentru managerii de magazin.

Află mai multe despre ce înseamnă un job la Lidl pe pagina noastră de cariere: http://cariere.lidl.ro

interviuri
Full time
Last update: 19.05.2018
Galerie foto
Noutati Lidl Romania
Lidl România obține recunoaștere internațională în calitatea sa de angajator pentru managementul și strategia de resurse ...
Conducerea Lidl a decis să ofere și în acest an tuturor angajaților din magazine două zile libere de Crăciun, pe 25 si 26 ...
Feedback