MaxBet Romania MaxBet Romania
MaxBet Romania

MaxBet Romania

Prezentare MaxBet Romania

MaxBet este o companie puternică, sigură și stabilă, lider pe piață în ultimii 13 ani, aflată în continuă expansiune asumata și bazata pe o filozofie simplă: business profitabil și predictibil, la cele mai înalte standarde de calitate, cu respectarea strictă a prevederilor legale, transparentă, cu grijă pentru clienți, parteneri și angajați și cu un profund respect pentru comunitate.

Secretul succesului stă, într-adevăr, în investiții constante în dezvoltarea și îmbunătățirea serviciilor și a parteneriatelor pe termen lung.

Adevăratul secret, însă, îl reprezintă oamenii, cei care au fost alături de companie încă de la constituirea ei și cei care s-au adăugat echipei Max Bet de-a lungul anilor, alegând să crească și să se dezvolte împreună.

Rețeaua MaxBet este alcătuită din 124 puncte de lucru operaţionale, cu 123 săli de joc și 1 zona de entertainment MaxFun dedicata tinerilor, adolescentilor dar si famiilor.

In prezent, grupul MaxBet Romania are peste 1300 de angajati, oameni profesionisti, loiali si integri.

De ce sa lucrezi cu noi?

Beneficii Maxbet

Sustinere financiara

CASH

• Salariu fix, acordat conform contractului individual de muncă
  • Recompensare anuală a vechimii în companie
  • Sporuri de noapte, weekend
  • Bonus de performață, individual și de echipă, loialitate, recomandări și susținere colegi noi
  • Posibilitatea unui câștig personal, suplimentar prin tips
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun
  • Cadouri de 8 Martie pentru doamne și domnișoare
  • Indemnizații pentru situații deosebite (naștere, deces rude gradul 1, intervenții chirurgicale și boli grave pentru salariați și rudele de gradul 1)

Teambuilding

JOB

• Program personal de pregătire profesională pentru integrarea eficientă
  • Coaching personal oferit de superiorii direcți și trainerii companiei la cerere, pentru creșterea performațelor
  • Programe de training periodice penru dezvoltarea personală
  • Suport finalizare studii și accesare burse sociale de studii
  • Dezvoltare carieră prin suport acordat pentru promovare internă

Abonament medical

LIFE

• Facilități pentru abonamente medicale în rețeaua de clinici Regina Maria
  • Asigurare în caz de accident
  • Acordare concedii pentru evenimente deosebite:
    • căsătoria salariatului - 5 zile
    • căsătoria unui copil -2 zile
    • nașterea unui copil - 5 zile + 10 zile dacă a urmat un curs de puericultură
    • decesul soțului, copilului, părinților, socrilor, decesul bunicilor, fraților, surorilor - 3 zile
    • donatorii de sânge - conform legii
    • la schimbarea locului de muncă în cadrul aceleiași unități, cu mutarea domiciliului în altă localitate - 5 zile
    • ziua de naștere a salariatului - 1 zi

Tichete

FUN

• Facilități pentru abonamente la săli sportive pantru activități sportive, relaxare
  • Team building-uri periodice, prentru recreere și dezvoltarea echipei
  • Campionat anual de fotbal
  • Campionat anual de paintball
  • Acordarea de concedii de odihnă suplimentare în funcție de vechime(1 zil la 3 ani vechime în companie, 2 zile la 4 ani, 3 zile la 5 ani, 4 zile la 6 ani)
  • Petrecere de final de an cu premii de performanță și surprize

Statistici companie