Prezentare McDonald`s Romania

În România, McDonald’s este lider al pieței restaurantelor, cu 88 de restaurante și 44 de McCafe în 27 de orașe și primește zilnic peste 200.000 clienți. Suntem alături de comunitate și investim constant în proiecte de educație și sănătate și "Ținem familiile împreună" prin intermediul Fundației pentru Copii Ronald McDonald.

Începand cu anul 2016, McDonald’s este parte a familiei Premier Capital, partenerul pentru dezvoltare a restaurantelor McDonald’s din România, Estonia, Grecia, Letonia, Lituania și Malta. Premier Capital operează peste 150 de restaurante în zone de top, mai mult de jumătate dintre ele fiind cu McDrive și numerase cafenele McCafe.

De ce sa lucrezi cu noi?

Cu o echipă de peste 5.000 de angajați în cele 88 de restaurante din România, McDonald’s are o cultură organizațională bazată pe integritate și diversitate. Avem colegi de toate vârstele și cu interese diferite și investim  în traininguri pentru dezvoltarea abilităților de comunicare, lucru în echipă sau abilități specifice industriei alimentare. Punem preț pe angajații noștri și le oferim un program flexibil, diferite recompense prin campaniile naționale de motivare, variante prin care își pot mări veniturile prin sporuri de noapte sau de weekend, precum și posibilitatea de a avansa rapid în echipă.

Echipa McDonald’s e formată din oameni muncitori, ambițioși, pentru care interacțiunea cu alți oameni este o bucurie. Ne dorim angajăm noi colegi dornici să învețe și să crească în cadrul unei echipe puternice și ambițioase.

Alatură-te echipei noastre pe www.mcdonalds.ro/cariera pentru a scrie împreuna urmatoarele capitole din povestea Mcdonald’s!

VALORILE NOASTRE

Compania noastră este construită pe un set de valori la care ținem și care ne definesc. Acestea sunt motorul nostru de creștere și se reflectă în comportamentul întregii noastre echipe.

Mereu cu un zâmbet.

Ospitalitate

Clienții noștri și echipa se află în centrul atenției noastre.

DIVERSITATE

Ușile noastre sunt deschise pentru toată lumea.

INTEGRITATE

Suntem consecvenți și corecți. Ne respectăm fiecare promisiune.

COMUNITATE

Ne implicăm activ în comunitățile din care facem parte.

FAMILIE

Avem încredere unul în celălalt. Și suntem mai mult decât o echipă.

interviuri
Beneficii companie
Locuri de muncă McDonald`s Romania
Ultima actualizare: 13.09.2021
McDonald`s Romania
Full time / > 45 de ani (orice nivel de experiență)
Ultima actualizare: 30.08.2021
Ultima actualizare: 06.09.2021