Secom

Prezentare Secom

Lumea Secom este despre oameni și posibilitatea de a fi parte dintr-o experiență care le influențează în bine viața. Oameni care sunt diferiți dar care, în același timp, au în comun determinarea, dorința de a dezvolta lucruri noi, înțelegerea că ideile bune se nasc din colaborarea oamenilor care știu că încrederea se construiește în fiecare zi.

În Lumea Secom suntem peste 195 de oameni care ne desfășurăm activitatea la nivel național: în sediul central din București, în cele 14 magazine Secom, cât și pe teren în calitate de Reprezentanți Medicali Farmacii, respectiv Medici.

Suntem o companie românească, lider de autoritate în soluții de medicină integrativă, care răspund nevoilor unui lifestyle sănătos al omului modern. În plus, suntem și promotor al frumuseții prin produse cosmetice naturale, cu ingrediente de înaltă calitate.

Cele peste 400 de produse naturale (suplimente alimentare, ceaiuri și produse cometice) pe care le avem în porfoliu sunt importate în mare parte din SUA, promovate și comercializate pe piața din România, atât prin intermediul Reprezentanților Medicali, cât și prin lanțul propriu de Retail. Pe lângă acestea, elaborăm programe de tratament personalizat în cadrul Centrului de Medicină Funcțională și Integrativă Secom din Știrbei Vodă.

De ce sa lucrezi pentru noi?

Urmărește posturile Secom disponibile pe secom.ro/cariera sau trimite-ne CV-ul pe hr@secom.ro și vino să ne cunoaștem. La noi vei experimenta:

• Dorința de a acționa conform unui set simplu, dar profund de valori;
  • Claritatea scopurilor, consecvență;
  • Respectarea angajamentelor;
  • Un loc în care autenticitatea este încurajată;
  • Deschidere și transparență;
  • Energie;
  • Viteză de reacție (hotărârile sunt luate analizând informațiile disponibile și acționând rapid, cu o bună doză de curaj și încredere);
  • Un loc în care există oportunitatea de a construi, iar ideile noi sunt încurajate.

Ce nu vei găsi intrând în lumea Secom?

• Rutină;
  • Structuri rigide;
  • Abordare elitista, în care există privilegii speciale pentru diverse categorii de colegi;
  • Formalizare accentuată.

Valorile Secom

Dezvoltăm Lumea Secom! Împreună, în armonie!

interviuri
Nicio oferta 100%
Rata de raspuns
Da
Nu
Conecteaza-te cu Secom prin retele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutati Secom
Dragii nostri,Deschidem in mod festiv 2019, un an cu semnificatie aparte pentru noi, in care sarbatorim 15 ani de la infiintarea ...