Prezentare Teleperformance Romania

Teleperformance este liderul mondial pe piața serviciilor externalizate de management al experienței cu clienții. Compania conectează cele mai mari și mai respectate brănduri din lume cu clienții lor, oferind servicii de suport clienți, asistență tehnică, achiziții, soluții digitale, back-office și alte servicii specializate.

Suntem o echipă de 217.000 de entuziaști care lucrează în cele 340 centre de contact, din 74 de tări. De aproape patru decenii, ne ajutăm clienții din 160 de piețe din întreaga lume să-și consolideze relațiile cu clienții, gestionând programe în 265 de limbi și dialecte.

În România, ne-am început activitatea în 2004 devenind în scurt timp lider pe piața locală. În prezent avem peste 750 de angajați care vorbesc fluent italiana, franceza, spaniola, engleza, germana, rusa, maghiara, poloneza, bulgara și ucraineana.

Fiind unul dintre cei mai mari angajatori din sectorul privat din lume și lider în industria globală, strategia noastră este de a atrage și de a reține cei mai buni oameni și de a oferi cel mai bun mediu de lucru pentru a inspira echipele noastre din întreaga lume. Știm că atunci când suntem mulțumiți, suntem mai implicați și avem performanțe mai bune, de aceea compania investește constant în proiecte și campanii de motivare și creştere a nivelului de satisfacție al angajaților.

De ce sa lucrezi pentru noi?

Teleperformance ofera un pachet atractiv de beneficii:

- Program flexibil de lucru

- Training platit

- Formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere

- Tichete de masa

- Decont transport

- Mediu de lucru prietenos si placut

- Team building-uri, petreceri si campanii inedite

interviuri
Dificultate Interviu