Tezaur Investment Group

Prezentare Tezaur Investment Group

Cu o traditie de peste 20 ani in Romania, conceptul TEZAUR se bazeaza pe servicii de cea mai buna calitate oferite in agentii amenajate la cele mai inalte standarde oferind clientilor o experienta placuta si sigura de fiecare data cand opteaza pentru serviciile de amanet sau schimb valutar, beneficiind de evaluare rapida si corecta.

In prezent Tezaur isi desfasoara activitatea in peste 54 de agentii în Bucuresti si continuă dezvoltarea teritoriala in dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai actuali si potentiali care au nevoie de un imprumut rapid, de servicii de schimb valutar sau doresc sa cumpere bijuterii din aur si bijuterii cu diamante cu posibilitatea achitării în rate fără dobândă prin intermediul cardului de cumpărături.

TEZAUR INVESTMENT GRUP

021 222 44 92

contact@tezaur.org / www.tezaur.org

Viziteaza-ne pe Facebook >>

De ce sa lucrezi cu noi?

TEZAUR incurajeaza unicitatea fiecărui individ ce asigură diversitatea perspectivelor, a soluţiilor posibile si a noi orizonturi pentru buna desfasurare a activitatii.

Si pentru ca lucrul in echipa dubleaza succesul, credem si investim in potentialul fiecarui angajat prin traininguri de specialitate, bonusuri acordate in functie de performante, posibilitati de dezvoltare personala si promovare in cadrul companiei. TEZAUR se mandreste cu cele mai sigure si moderne agentii, dar si cu cele mai bune conditii de munca.

Vino in ECHIPA TEZAUR pentru o cariera de succes!

Site-ul nostru de cariere: www.tezaur.org/cariere

TOP 5 motive pentru care alegi sa lucrezi consilier client la TEZAUR:

- Salariul NET declarat : 3.700 lei daca lucrezi intr-o agentie din centru comercial/mall;

3.500 lei daca lucrezi intr-o agentie stradala cu program prelungit si 3.300 daca lucrezi intr-o agentie cu program normal;

- Bonusuri lunare in functie de performante; Bonusuri anuale de loialitate si cadouri de sarbatori;

- Traininguri de specialitate si cursuri personalizate;

- Posibilitati de promovare;

- Cele mai sigure si complete conditii de munca din domeniu.

interviuri
Conecteaza-te cu Tezaur Investment Group prin retele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutati Tezaur Investment Group
TEZAUR aniverseaza 10 ani de excelenta cu o super TOMBOLA cu PREMII speciale!Pe 26 aprilie 2020, TEZAUR INVESTMENT ...