Veo Worldwide Services Veo Worldwide Services
Veo Worldwide Services

Veo Worldwide Services

Prezentare Veo Worldwide Services

Veo Worldwide Services este locul în care inovația și sustenabilitatea se îmbină perfect în lumea dinamică a destocajului. Cu peste 17 ani de experiență pe piața europeană de destocaj, Veo este mai mult decât o simplă companie – este o mișcare menită să încurajeze și să consolideze o economie responsabilă la nivel mondial.

Din 2006, suntem complet investiți în a transforma stocurile rămase în oportunități. Oferim o a doua șansă colecțiilor trecute, produselor în exces, cu termen de valabilitate scurt, sau parte a unor comenzi anulate. Creștem pe zi ce trece, încercând mereu să depășim așteptările – atât pe cele proprii, cât și pe cele ale colaboratorilor și clienților noștri.

Misiunea noastră este simplă: să fim cei mai buni în destocaj. Viziunea noastră se întinde însă dincolo de succes – ne dorim să creăm valoare fără risipă. Optimizăm fiecare resursă de care dispunem - timp, abilități, idei și oameni. Suntem (și căutăm să investim la rândul nostru în) oameni îndrăzneți, curioși să se descopere și dincolo de zona lor de confort, dornici să învețe și să se dezvolte.

De ce sa lucrezi cu noi?

• Prețuim ambiția și efortul și le răsplătim pe măsură – beneficiezi de salariu fix, bonusuri motivante si beneficii flexibile..
  • Călătorești și vizitezi întreaga lume – ai oportunitatea de a participa la târguri internaționale și de a colabora cu parteneri și furnizori din peste 27 de țări.
  • Îți exersezi și îmbunătățești constant nivelul de limbă străină: sediile Veo sunt localizate în peste 7 țări - vei lucra într-un mediu internațional, multicultural și prietenos.
  • Cursuri de limbi străine, învățare experențială – 35% dintre angajații noștri au beneficiat de cursuri de limbi străine timp de 7 luni, îmbunătățindu-și competențele lingvistice și cunoștințele despre diferite culturi.
  • Omul potrivit la locul potrivit – poți aplica pentru o varietate de oferte de job în cadrul companiei; împreună ne asigurăm că aptitudinile tale sunt cu adevărat puse în valoare.
  • Ca în orice artă, talentul este necesar, însă nu și suficient – îți oferim traininguri și te sprijinim concret în pregătirea pentru poziția pe care o vei ocupa.
  • Ești parte a unei echipe dinamice, cu o medie de vârstă între 28 și 33 de ani, în care fiecare voce este ascultată și apreciată
  • Inspirați din cultura start-up, încurajăm agilitatea, inovația, ideile îndrăznețe și deciziile rapide.
  • Dezvoltare și mobilitate internă - 73% dintre angajatii nostri au fost promovati cel putin o data, iar 80% dintre managerii noștri sunt recrutati din intern.
  • Colaborare între departamente - nicio zi plictisitoare la birou: vei lucra cu colegi din diferite departamente pe proiecte comune, astfel că veți putea face schimb de idei și de know-how.

Vino la Veo și fii parte dintr-o echipă care nu doar modelează viitorul destocajului, ci creează o schimbare pozitivă în lume. Împreună dăm un nou sens lucrurilor și deschidem calea către o economie mai sustenabilă.

Statistici companie

Beneficii companie