Kaufland Romania Kaufland Romania
Kaufland Romania

Kaufland Romania

E TIMPUL PENTRU CEVA NOU. Începe o carieră. Nu doar un job.

28.09.2021

Simți că e timpul pentru o schimbare și nu știi de unde să începi? Ți-ai dori să faci parte dintr-o echipă care să te susțină, iar oportunitățile de dezvoltare profesională să fie într-adevăr reale?

Noi îți spunem doar atât: E TIMPUL PENTRU CEVA NOU.

Așadar, înainte să te invităm să faci parte din echipa Kaufland, vrem să îți prezentăm echipa, adică pe acei oameni care, zi de zi  fac diferența, care lucrează cu zâmbetul pe buze, care se implică, sunt responsabili și dau mereu dovadă de spirit de echipă. Pentru aceste calități și pentru multe altele, campioana Cristina Neagu i-a selectat pentru a face parte din cea mai nouă campanie de brand de angajator.

Urmărește aici videoul de lansare a campaniei E TIMPUL PENTRU CEVA NOU, care îi aduce în prim-plan pe viitori tăi colegi de echipă.

Fiecare dintre cei selecționați de Cristina Neagu spune câte o poveste despre universul Kaufland: de la mediul de lucru, echipă, activități curente și până la toate micile detalii care fac dintr-o zi obișnuită, o zi specială. Campania este totodată o invitație pentru TINE, pentru a-ți atinge potențialul și pentru a-ți construi o carieră în domeniul retailului și vine cu o serie de beneficii atât pentru candidații interesați de o poziție în cadrul echipei, cât și pentru angajați.

Dincolo de faptul că îi susținem pe colegii noștri să ajungă acolo unde și-au propus, venim și cu inițiative concrete care să contribuie la o mai bună informare a celor ca tine, curioși să afle mai multe despre noi.

Așadar, te invităm să o cunoști pe KALA, asistentul nostru digital de pe cariere.kaufland.ro, care te va ghida în procesul de aplicare și care îți poate răspunde la multe întrebări despre viața în cadrul Kaufland. Mai mult, de la 1 octombrie, vom publica nivelul salarial de pornire pentru toate pozițiile de execuție, în anunțurile de angajare, astfel încât tu să știi de la bun început care poate fi salariul tău pentru rolul la care vrei să aplici.

Dacă ești interesat/ă să consulți oportunitățile profesionale disponibile, te invităm să accesezi pagina noastră de cariere prin click aici.

Începe o carieră. Nu doar un job.