WNS Global Services

Bucuresti
1 săptămână
Ușor
Experiență negativă Experience negative
Nici o ofertă primită No offer
Niciun răspuns No feedback received

Cum a decurs interviul?

discutie telefonica cu o domnisoara de la hr despre post, apoi discutie telefonica in italiana cu o alta persoana, totul bine - feedback pozitiv
in schimb, la interviul final cu responsabilul de echipa si o alta domnisoara de la hr...s-a ales praful, niciuna din ele nu parea suficient de competenta cat sa poata duce o discutie simpla la bun final, tot timpul citeau de pe foaie atributiile jobului in echipa respectiva, domnisoara manager nici nu stia cati membri sunt in propria echipa, nu ma privea deloc in ochi si zici ca era picata din stele...complet neprofesionalist. mi-au dat totusi feedback pozitiv si au zis ca voi fi acceptata, urmand sa revina cu un telefon in 5-7 zile sa imi dea lista cu actele de adus.

nimic. nici pana in prezent nu am mai primit vreun telefon de la ei, nu stiu daca au uitat, s-au razgandit, au gasit pe altcineva, si-au dat seama ca s-au facut de rusine sau nu stiu, le-am dat eu un telefon dar nu a raspuns nimeni. foarte dezamagitor!

Intrebări și teste la interviu

apel telefonic in italiana - 15 minute - lejer, intrebari de cultura generala, conversatie ca de zi cu zi (ce iti place sa mananci, ce hobbyuri ai, cum ai invatat limba straina, ce alte limbi straine vorbesti)
Experience negative Experiență negativă
No offer Nici o ofertă primită
No feedback received Niciun răspuns
Locked Search Contributions

Intră în cont pentru a vizualiza toate informațiile

Genpact Romania

Genpact Romania

Bucuresti
2 săptămâni
Ușor
Experiență neutră Experience neutral
Am acceptat oferta Offer accepted
Locked

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugam să intri în contul tău

Experience neutral Experiență neutră
Offer accepted Am acceptat oferta