Admin analyst/ specialist

Admin analyst/ specialist
1 zi
Ușor
Experiență neutră Experience neutral
Nici o ofertă primită No offer
Răspuns primit Feedback received

Cum a decurs interviul?

As mentiona in primul rand ca am tot aplicat la ei pe acelasi rol (bine, pozitii diferite - banuiesc ca fiecare pozitie deservea o alta echipa/ tara, dar cu job description/ job tasks identice) de 10 ori in decurs de ~3 luni. Am avut inclusiv cateva recomandari. Am fost contactata telefonic, in final, pentru una din pozitii - interviu pe loc despre experienta mea + cateva intrebari in limba engleza, o scurta descriere a postului, a beneficiilor, asteptari salariale etc. Desi profilul meu a parut sa se potriveasca rolului, nu am mers mai departe (nu stiu daca nu a dorit managerul sau recruiterul m-a considerat "not suitable"). Am aflat raspunsul cateva zile mai tarziu, printr-un mail automat din sistem - as mentiona ca Rejectul in sistem a aparut la o zi si jumatate dupa phone interview pe profil, iar mailul a ajuns cateva zile mai tarziu. Mi-ar fi placut sa stiu de ce anume mai exact nu merg mai departe, dar banuiesc ca am pretentii mult prea mari de la acest Top Employer :) Am decis sa imi sterg profilul de candidat si sa ocolesc compania de acum incolo.

Intrebări și teste la interviu

- experienta
- intrebari in engleza: ce asteptari am de la viitoarea echipa etc.
- asteptari salariale
Experience neutral Experiență neutră
No offer Nici o ofertă primită
Feedback received Răspuns primit