Awin Global

Experiență pozitivă Experience positive
Am acceptat oferta Offer accepted
Răspuns primit Feedback received

Cum a decurs interviul?

Atunci cand erai acceptat, primeai de la recrutor un chestior pentru a alege o zi potrivita tie pentru interviu. Ulterior, primeai confirmare cu link-ul de teams, ora si cele 2 persoane cu care urma sa ai interviul (managerul si un al coleg, urmatorul ca vechime). De asemenea, in mail era precizat ca era necesara pregatirea in prealabil a unei prezentari PPT despre conceptul de "affiliate marketing" (ce intelegi tu, daca stii ce inseamna si ce exemple ai putea da). De asemena, in acel mail erau si cateva pdf-uri si link-uri utile pentru a concepe acea prezentare. Ulterior am aflat ca interviul era cu o echipa din Franta, insa nu a reprezentat o problema deoarece s-a desfasurat in engleza :)

Intrebări și teste la interviu

Despre ce inseamna marketing-ul afiliat, exemple in acest sens. Intrebari referitoare la experienta mea profesionala (ce am facut, de ce am plecat), despre mine (studii, limbile straine cunoscute), ce apreciez la o echipa/manager, cum m-as comporta in situatii tensionate, de ce m-ar alege pe mine si nu pe altcineva
Experience positive Experiență pozitivă
Offer accepted Am acceptat oferta
Feedback received Răspuns primit
Locked Search Contributions

Intră în cont pentru a vizualiza toate informațiile

PIA Media

PIA Media

Bucuresti
3 săptămâni
Ușor
Experiență negativă Experience negative
Nici o ofertă primită No offer
Niciun răspuns No feedback received
Locked

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugam să intri în contul tău

Experience negative Experiență negativă
No offer Nici o ofertă primită
No feedback received Niciun răspuns