Inginer de productie

Inginer de productie
1 zi
Mediu
Experiență neutră Experience neutral
Nici o ofertă primită No offer
Răspuns primit Feedback received

Cum a decurs interviul?

Binisor din partea mea dar cam greut deoarece domnu manager iti punea foarte multe intrebari din facultate da sincer eu nu le vad sensul la aceste intrebari care din partea mea sunt invechite mai ales materii din 1900 toamna , parerea mea calitatile nu le poti arata la un interviu , le areti la locul de munca si asa stiu ca la locul de munca se invata de la 0 impreuna cu un mentor mai ales ca eu nu am experienta profesionala + mai sunt ca mine foarte multi , si acolo se invata , la facultate ce inveti nimik ca alea se uita inveti ca sa iti obti doar diploma ca sa poti merge sa te angajezi daca te angajeaza cineva , ca in ziua de azi le trebuie oameni cu experienta si cu baza din facultate fi serios :)) care baza parca vad ca nici domnu manager de acum 20 de ani nu mai are baza :)) din facultate , normal ca esti increzut si le stii pe toate daca te zbati cu aceleasi lucruri :)) la locul de munca ca si eu daca m-as angaja pe postul lui in 2 sau 3 luni as demonstra ca stiu ca tatal nostru si asa la locul de munca se invata si cu asta basta no vor sa angajeze si sa le dea o sansa tinerilor ce ii asa de greu ii faci un contract de ala pe 6 luni bagi in proba in fiecare departament sa vezi cum se descurca ai daca se descurca la departamentul de calitate de ex il angajezi acolo daca nu se descurca ii desfaci contractu si ii spui cu frumosu copile dute mai invata si apoi mai vorbim , da o sansa trebuie sa le dea da ei nu inteleg ei is ,, Dumnezei cum o zis si bunicu meu fac ce vor " :)) ca parca ei au stiut la primele interviuri si parerea mea stergeti-va sloganul cela We create characthere , care caractere ? :)) daca nu vreti sa angajati sa is faca omul experienta :)) , nu stiu de ce mai oferiti scolarizare si nu stiu ce minuni , unde iti faci experienta ? Daca nu angajati nicaieri , prin practica ? :)) nicidecum in fine si a da au fost superbi oamenii cu doi am avut interviul cu domnu manager si doamna hr.

Intrebări și teste la interviu

Foarte multe din facultatea 1900 toamna :) intrebari neesentiale , a vrut sa vada cum gandesc , pai cum gandesc nu pot sa demonstrez eu la interviu cum gandesc numai daca ma pui in fata unui aparat cnc de ex si apoi o sa vezi cum gandesc da mno.
Experience neutral Experiență neutră
No offer Nici o ofertă primită
Feedback received Răspuns primit