Inginer executie pompe

Inginer executie pompe
1 zi
Foarte ușor
Experiență negativă Experience negative
Nici o ofertă primită No offer
Niciun răspuns No feedback received

Cum a decurs interviul?

Mai mult o conversatie decât un interviu, nu pare ca este un interviu propiu zis, ti se pune anumite calitati pe care poate ai putea sã le dezvolti sau sã le deprinzi la îndoialã fãrã a analiza prea mult subiectul. Consider un dezavantai sã ai un contract pe o perioadã determinatà care poate fi destul de lunga si faptul ca esti subcontractat printr-o alta companie care doar ajuta companiile sa aiba o plasa de siguranta in caz ca numarul proiectelor scade iar numarul angajatiilor este mult prea mare. Nu mai zic ca de la inceput nu a fost clara pozitia pentru care am fost contactat prima data fiind un post de junior project manager dupa care sa aflu ca este de fapt un post de inginer de execuție pompe. Sunt putin ciudati cu intrebarile personale si faptul ca trebuie sa-i convingi ca tu daca esti angajat stai minim o perioada de cativa ani.

Intrebări și teste la interviu

Intrebari deloc tehnice, cea mai mare parte din intrebari au fost personale fara vreo utilitate profesionale doar sa-ti fie construit profilul personal.
Experience negative Experiență negativă
No offer Nici o ofertă primită
No feedback received Niciun răspuns