Suceava
Experiență pozitivă Experience positive
Nici o ofertă primită No offer
Răspuns primit Feedback received

Cum a decurs interviul?

Prima data am completat un formular cu intrebari generale (date personale, salariul dorit, pt ce post am candidat si unde am aplicat etc). Dupa am fost intrebat despre experienta in munca si despre ce cred ca presupune activitatea de Inspector Preturi. Am fost intrebat si despre localitatea de domiciliu si mijlocul de transport cu care as ajunge la locul de munca.
Intrebari clasice pentru un interviu fara nici un fel de teste. Am scapat de obisnuita si obositoarea intrebare "Unde te vezi peste 5 ani?" :)))
Spre final mi s-au explicat:
- ce presupune activitatea postului pt care am candidat
- "aparatura" cu care o sa lucrez
- programul
- beneficiile (tichete, reduceri la abonamente medicale si la sala de sport, mai putin despre salariu)
Dupa aprox. 2 saptamani am receptionat si mail-ul in care mi s-a multumit pt participare doar ca au ales sa continuie procesul cu un alt candidat. Un lucru de care am ramas surprins a fost faptul ca au mai dat un semn de viata dupa interviu.
Din zecile de interviuri la care am participat si inafara celor cu final fericit, doar de la Kaufland si Leroy Merlin am primit feed-back, negativ ce-i drept, dar l-am primit :)) La altii bunul simt si seriozitatea nu exista.

Intrebări și teste la interviu

Spre final mi s-au explicat:
- ce presupune activitatea postului pt care am candidat
- "aparatura" cu care o sa lucrez
- programul
Experience positive Experiență pozitivă
No offer Nici o ofertă primită
Feedback received Răspuns primit
Locked Search Contributions

Intră în cont pentru a vizualiza toate informațiile

Suceava
1 zi
Mediu
Experiență pozitivă Experience positive
Nici o ofertă primită No offer
Răspuns primit Feedback received
Locked

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugam să intri în contul tău

Experience positive Experiență pozitivă
No offer Nici o ofertă primită