IT Procurement Specialist

IT Procurement Specialist
1 lună
Dificil
Experiență negativă Experience negative
Nici o ofertă primită No offer
Niciun răspuns No feedback received

Cum a decurs interviul?

in primul rand, ca sa nu se oboseasca dna manager cu toti plebeii, intai am dat un test absolut oribil, apoi dupa validarea testului au venit si intrebari despre activitatea anterioara.
multe intrebari de amanunt puse cu atitudine superioara.
Tipa de la Hr a fost foarte ok ca si atitutine, mangerul sub nici o forma, a fost un interviu care mi-a lasat un gust amar, nu stiu de ce tot insist, am mai fost acum vreo 3 ani la ei si am avut parte de acceasi experienta neplacuta.
in primul rand ca a inceput interviul 2 cu managerul care mi-a zis in fata ca ca nu cauta persoane cu experienta mea, apoi mi-a inaintat un sir intreg de intrebari si mi-a povestit despre echipa si companie!!!
tot ei au zis ca revin si cu feedback in 2 saptamani, lucru care nu s-a intamplat nici de data aceasta :))) la fel au zis si la primul interviu de acum 3 ani.
m-au intrebat si de ce asteptari salariale am, iar cand am zis cat cer (cu 10% mai mult decat am in prezent pe un post similar tot in domeniul bancar) au facut niste fete de parca le-am zis ca vreau sa imi vireze din salariul lor personal 50%.
Compania poate ca este ok per total, din ce am auzit, dar interviurile au fost neplacute.

Intrebări și teste la interviu

Test oribil de calculat TCO cu o multitudine de tabele intetionat facute gresit si un draft de contract de editat.
Experience negative Experiență negativă
No offer Nici o ofertă primită
No feedback received Niciun răspuns