Working Student in Embedded Software Development - Low Level, Engineering Center

Bosch Romania

Cluj-Napoca
2 săptămâni
Foarte dificil
Experiență negativă Experience negative
Nici o ofertă primită No offer
Niciun răspuns No feedback received

Cum a decurs interviul?

Interviul ar fi fost ok dacă doamna de la resurse umane care mi-a luat interviul ar fi știut măcar ceea ce ma întreba pe mine, era paralela, aroganta, foarte rea cu răspunsuri și reproșuri acide. Chiar mi-a lăsat un gust amar. Nu recomand sub nici o forma aceasta companie Bosch.

A fost o situație când doamna de la interviu și cu mine am avut o disputa, ea zicandu-mi ca o structura simpla ar rula la infinit ( limbajul C ) ,ea nu stia deloc programare avea o lista in fata cu ceva intrebari ,insa eu stiam programare si lucrul acesta m-a enervat ca incerca cineva de la HR sa ma invete pe mine programare cand ea nu ar trebui sa se ocupe de partea tehnica
Bineînțeles că după aceasta disputa au urmat niște replici acide din partea ei pentru ca eu i-am zis ca evident ca nu intra în bucla infinita. Penibil din partea ei. Când nu știi sa accepți mai bine taci.
Nu sunt deloc profesioniști cum se lauda ei pe la facultate o sa ii promovez negativ la targul de cariere.

Intrebări și teste la interviu

Programare in C
Experience negative Experiență negativă
No offer Nici o ofertă primită
No feedback received Niciun răspuns