Administratori de pensiune montană - Cabana LA CRISTIAN (Vârful lui Roman - Horezu) - HR DESIGN CONSULTING
Aplică

Publicat 15.04.2024 | Expiră 05.06.2024
Aplică

Descriere job

Sunteți o familie/cuplu pasionați de munte și vă pricepeți să administrați o pensiune pentru turiști?

HR Design recrutează pentru Cabana LA CRISTIAN din Vârful lui Roman, localitatea Horezu, o familie/un cuplu pentru Administrare Pensiune Montană!

Pentru a vă desfășura activitatea, e important:

* să vă placă să vorbiți cu oamenii, să fiți ospitalieri și gospodari

* să fiți organizați și să știți să vă planificați activitățile de zi cu zi

* să fiți prevăzători, dar să știți să rezolvați problemele atunci când apar

* să aveți cunoștințe de operare pe calculator și de limba engleză (un avantaj)

* să aveți carnet de conducere categoria B

Reprezintă un avantaj, dacă aveți deja o experiență de minim 1 an în domeniul administrării de pensiuni/cabane etc. la munte.

Iată, în mod concret ce veți face:

1. asigurați prezența fizică în locația pensiunii timp de 2 săptămâni/lună, în tot timpul anului
  2. administrați patrimoniul pensiunii: activități de curățenie, inventar, întreținere de mobilier și echipamente etc.
  3. efectuați activități de întreținere (inclusiv proactivă) a instalațiilor termice și electrice ale pensiunii
  4. realizați activități de recepție: primirea și administrarea șederii turiștilor, întocmirea facturilor, încasări etc. (notă: pensiunea are sală de mese, dar nu oferă servicii de restaurant și/sau bar, ci doar de cazare)

Condițiile de muncă, beneficiile și alte informații despre locație, vor fi discutate cu candidații selectați pentru interviul online.

Dacă nu mai stați pe gânduri, ne puteți transmite CV-urile pe adresa de email contact@hrdesignconsulting.ro pentru a intra în procesul de selecție.

Pentru mai multe informații despre prelucrarea datelor personale în cadrul procesului de recrutare, vă rugăm să consultați informarea disponibilă pe site-ul nostru la adresa: https://www.hrdesignconsulting.ro/gdpr/informare-prelucrare-date-pentru-recrutare-personal/

Criterii job

Tip job Part-time