Beauty Advisor part-time - Adecco Romania

Beauty Advisor part-time

Publicat 16.04.2024 | Expiră 13.06.2024

Descriere job

Client Description:

Adecco recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie in domeniul produselor cosmetice si de ingrijire, Make-up Merchandising Specialist part-time (4 ore) in Cluj.

Responsibilities:

Rolul tau

- Esti consultantul de make-up al doamnelor si domnisoarelor cu care vei relationa in locatia ta, le vei face cele mai inspirate recomandari pentru look-ul perfect promovand produsele cosmetice pentru un brand de cosmetice faimos la nivel global;

- Te vei asigura ca clientele tale vor reveni la tine cu drag pentru sfaturi noi;

- Iti vei pune la incercare creativitatea si rigurozitatea astfel incat stand-ul tau de cosmetice sa arate cat mai atractiv;

- Vei comunica in permanenta cu superiorul direct pentru sfaturi si sugestii;

- Vei intocmi rapoarte lunare in care iti vei evalua cu rigurozitate munca prestata si vei trage concluzii despre activitatea ta.

Candidate Profile:

Esti candidata ideala pentru noi daca:

- cochetezi cu ideea unei cariere in vanzari si ai vrea sa incepi intr- o companie foarte cunoscuta;

- esti pasionat (a) de felul in care arati si esti mereu in cautarea look-ului perfect;

- noile tendinte in make-up sunt o atractie careia nu ii poti rezista;

- ti-ar placea sa stai la o cafea cu make-up artistii oficiali ai celor mai cunoscute vedete pop din Romania in timpul sesiunilor de pregatire;

- imbinand utilul cu placutul, vei deveni fericita posesoare a unor tehnici de vanzare care te vor ajuta in parcursul tau profesional dar si in viata de zi cu zi;

- iti plac provocarile si crezi ca atingerea unor targete de vanzare e doar o modalitate de a-ti demonstra cat de talentata esti.

Beneficii:

- castiguri salariale atractive (salariu fix + bonusuri);

- abonament medical la cel mai cunoscut furnizor de servicii medicale din Romania;

- Tichete de masa *30 lei

- training-uri de make up cu specialisti oficiali;

- training-uri de vanzari;

Te asteptam in echipa noastra!

Adecco Romania

Adecco Romania

59 anunțuri active

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Entry level (< 2 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Cluj Napoca