Consilier clienti - vanzari, amanet si schimb valutar Constanta - MAGNOR

Consilier clienti - vanzari, amanet si schimb valutar Constanta

Publicat 08.05.2024 | Expiră 22.06.2024
Aplică

Descriere job

Esti in cautarea unui loc de munca stabil si cu posibilitati reale de dezvoltare profesionala? Hai alaturi de noi!

De ce MAGNOR?! Pentru ca suntem o companie moderna, in plina dezvoltare, cu multi colegi tineri, veseli si intotdeauna preocupati de dezvoltarea profesionala.

Lipsa experientei in domeniu nu este o problema, intrucat ne place sa incurajam noile generatii de absolventi sa faca primii pasi in cariera lor, dar totodata sprijinim si initiativele indraznete de reorientare profesionala, la orice varsta. In plus, MAGNOR ofera training gratuit.

Pentru a te alatura echipei MAGNOR, ai nevoie de:
• studii medii sau superioare
• cunostinte medii de operare PC și utilizare a internetului
• seriozitate, bune abilitati de comunicare si relationare​
• buna capacitate de organizare, proactivitate

Sarcini
•Oferirea de suport clienților, prezentarea produselor și a promoțiilor
•Evaluarea validității monedei prezentate de către client, efectuarea schimbului valutar
•Evaluarea produselor oferite spre amanet, întocmirea contractelor de împrumut
•Efectuarea tuturor operațiilor cu numerar (încasări, plăți), întocmirea documentației specifice

Beneficii
•Training de specialitate și formare în meserie oferite gratuit (trainigul este platit, contractul de munca se semneaza inainte)
•Loc de munca în agenții moderne, situate în centre comerciale
•Venituri nete de 3000-3500 lei/luna
•Abonament medical. In plus, pentru ca intotdeauna ne gandim la cei dragi, putem sa le oferim asigurare medicala la preturi preferentiale
•Abonament Bookster
•Preturi speciale la produsele comercializate in cadrul companiei
•Decontarea transportului
•Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei
•Mediu de lucru profesionist, într-o companie de succes, stabilă pe piața muncii
•Pentru ca ne place sa socializam, organizam diverse evenimente interne ce ne ofera posibilitatea de a ne relaxa si de a ne cunoaste mai bine

MAGNOR

MAGNOR

6 anunțuri active

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Medium level (2-5 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Constanta