Consultant Vanzari - Brasov - MAGNOR

Consultant Vanzari - Brasov

Publicat 08.05.2024 | Expiră 22.06.2024

Descriere job

Cautam oameni extraordinari, asa cum esti tu! Daca ai descoperit anuntul nostru, inseamna ca iti doresti o noua provocare, iar noi suntem gata sa ti-o oferim.

Ce iti oferim

  • Job dinamic si provocator;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Venituri nete de peste 3500 ron;
  • Prime de sarbatori;
  • Decontarea transportului;
  • Preturi speciale la produsele comercializate in cadrul companiei;
  • Concursuri interne recompensate cu beneficii financiare;
  • Abonament medical. In plus, pentru ca intotdeauna ne gandim la cei dragi, putem sa le oferim asigurare medicala la preturi preferentiale;
  • Abonament Bookster;
  • Program de instruire la locul de munca, nu ai nevoie de experienta;
  • Posibilitate de a avansa prin performanta;
  • Un loc de munca sigur si stabil, in agentii moderne, situate in centre comerciale.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine

  • Sa lucrezi cu buna dispozitie si sa ai o minte pozitiva;
  • Sa comunici cu placere si sa fii respectuos;
  • Sa fii sufletul companiei, sa fii fermecator si in acelasi timp convingator;
  • Sa te organizezi bine si sa nu iti lipseasca atentia la detalii;
  • Sa ai disponibilitate si perseverenta in acumularea de cunostinte noi;
  • Sa ai studii medii sau superioare;
  • Sa ai cunostinte medii de operare PC si utilizare a internetului.

Ce implica pozitia ta

  • Oferirea de suport clientilor, prezentarea produselor si a promotiilor;
  • Evaluarea validitatii monedei prezentate de catre client, efectuarea schimbului valutar;
  • Evaluarea produselor oferite spre amanet, intocmirea contractelor de imprumut;
  • Efectuarea tuturor operatiilor cu numerar (incasari, plati), intocmirea documentatiei specifice.
MAGNOR

MAGNOR

6 anunțuri active

4.08

39 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Brasov