Contract Manager - București - HR DESIGN CONSULTING

Contract Manager - București

Publicat 15.04.2024 | Expiră 05.06.2024
Aplică

Descriere job

Îți place să lucrezi într-un domeniu inovator, să conduci oameni și proiecte astfel încât să eviți sau să elimini situațiile neplăcute?

HR Design recrutează în numele clientului său, o companie românească furnizor pe piața Europei Centrale și de Est de soluții tehnice inovatoare în domeniul sistemelor electronice de securitate, siguranță și automatizări - un Contract Manager!

Pentru a-ți duce la îndeplinire activitățile zilnice, e important:

* să ai experiență în monitorizarea implementării proceselor și să respecți procedurile de lucru * să îți placă să iei decizii și să ai oameni în jur cu care poți lucra și care își asumă propriile responsabilități

* să identifici soluțiile optime de evitare și eliminare a blocajelor apărute pe parcurs

* să ai privire de ansamblu, dar nu te plictisești când ai de gestionat bugete și elaborat rapoarte specifice

* să ții cont de feedback-ul de la clienți și managerul direct Experiența anterioară în domeniul derulării contractelor din domeniul tehnologiei constituie un avantaj.

Iată, în mod concret ce vei reuși să faci:

1. Ești persoana principală de contact în relația cu clienții și furnizorii proiectelor companiei

2. Monitorizezi progresul echipei de proiect și a subcontractorilor, în concordanță cu cerințele contractuale

3. Gestionezi Dispeceratul intern de tele-mentenanță, în sensul distribuirii și monitorizării tichetelor de support tehnic

4. Menții organizate dosarele/ arhiva electronica a contractelor

5. Raportezi către managementul companiei evoluția proiectelor, în funcție de bugetele aprobate

6. Efectuezi activități de închidere a contractelor, conform procedurii

Dacă nu mai stai pe gânduri, ne poți transmite CV-ul tău pe adresa de email contact@hrdesignconsulting.ro pentru a intra în procesul de selecție.

Criterii job

Tip job Full-time