ELECTRICIAN TABLOTIER - Consolight Com SRL

ELECTRICIAN TABLOTIER

Publicat 18.04.2024 | Expiră 02.06.2024

Descriere job

Ce cautam:

  • Cunostinte privind aparatele si echipamentele utilizate pentru tablouri electrice de joasa si medie tensiune;
  • Abilitati de citire si intelegere a schemelor electrice
  • Experienta in activitatea de tablotier constituie un avantaj important;
  • Cunostinte care sa sustina asimilarea informatiilor precum si formarea tehnica pe postul de tablotier;
  • Atestat ANRE II B – constituie un avantaj important;
  • Studii tehnice de specialitate in domeniul electric, electromecanic, electrotehnic.

Responsabilități:

  • Asamblarea si echiparea tablourilor electrice conform documentatiei tehnice;
  • Testarea funcționalitatii tablourilor electrice;
  • Asamblarea si echiparea tablourilor electrice conform documentației tehnice de proiectare;
  • Cablarea si montarea componentelor tabloului electric;
  • Etichetarea si verificarea functionalitatii acestuia in conformitate cu schema electrica.

Beneficii:

  • Salariu fix +Tichete de masa;
  • Asigurare medicala;
  • Evenimente de companie.
Consolight Com SRL

6 anunțuri active

2.34

32 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Medium level (2-5 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Bucuresti