Farmacist - Bucuresti, Ilfov - Catena

Farmacist - Bucuresti, Ilfov

Publicat 12.04.2024 | Expiră 27.05.2024
Aplică

Descriere job

Super echipa noastră este în continuă creștere și are nevoie de Farmaciști. Sperăm ca tu să fii unul dintre viitorii noștri colegi!

Ce presupune rolul:

• să identifici nevoile pacienților noștri și să formulezi recomandări în funcție de acestea;
  • să consiliezi pacienții, să îi informezi corect și clar despre modul de utilizare a medicamentelor și să desfășori acțiuni de fidelizare a acestora;
  • să eliberezi medicamentele cu prescriptie medicală /OTC-uri;
  • să administrezi stocurile și să urmărești termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice;
  • și să zâmbești, căci asta facem noi în echipa Catena, în timp ce ne ajutăm pacienții J

Te potrivești rolului dacă:

• ești absolvent de studii superioare – Facultatea de Farmacie și ai certificat de membru al Colegiului Farmaciștilor, vizat pe anul 2024;
  • ai cunoștințe de Microsoft Office;
  • esti empatic și îți dorești să îi ajuți pe toți cei care calcă pragul farmaciei tale;
  • te bazezi pe comunicare și respect în relația cu pacienții și colegii tăi;
  • cu sau fără experiență, ești o persoană deschisă și dornică să învețe continuu în meseria sa.

Putem să îți oferim:

• pachet salarial motivant (salariu de bază, tichete de masă și bonusuri);
  • prime cu ocazia Sărbătorilor de Paște și Crăciun;
  • posibilitatea de a face parte din cel mai mare club polisportiv din România al unei companii private – Catena Racing Team;
  • decontarea cotizației și asigurării malpraxis;
  • sprijin financiar în caz de probleme de sănătate;
  • un mediu de lucru în care meseria ta este apreciată și respectată.

Credem cu tărie că profesia de Farmacist este una nobilă și are un rol cheie în menținerea sănătății semenilor noștri. Fii parte din cea mai inimoasă echipă!

Catena

Catena

4 anunțuri active

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Medium level (2-5 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Bucuresti