Inginer Electric/Energetic - EGGER Romania

Inginer Electric/Energetic

Publicat 17.04.2024 | Expiră 01.06.2024

Descriere job

Cerințele noastre:

  • Studii superioare tehnice - electrotehnică/ energetică/ automatizări/ IT
  • Cunoștințe de electrotehnică și electronică
  • Cunoştinţe de limba engleză şi/ sau germană
  • Cunoştinţe avansate Microsoft Office (Access, Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • Atitudine proactivă, gândire analitică şi capacitate de sinteză
  • Abilităţi de comunicare, organizare şi coordonare
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi

Responsabilități:

  • Desfăşurarea activităţii de întreţinere şi reparaţii a maşinilor, utilajelor, instalaţiilor şi echipamentelor din cadrul secţiilor de producţie conform planului de întreţinere şi reparaţii
  • Depanarea instalaţiilor de automatizare
  • Monitorizarea proceselor industriale folosind programe de vizualizare
  • Proiectarea circuitelor electrice, administrarea şi corectarea schemelor electrice ale instalaţiilor de automatizare

Oferim:

  • Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională
  • Inducție și instruire specifică
  • Asigurare medicală privată
  • Transport gratuit domiciliu-locul de muncă dus-întors
EGGER Romania

2 anunțuri active

3.88

26 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Medium level (2-5 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Radauti
Limbi străine Engleză