Mecanic Auto - Lactalis Romania

Mecanic Auto

Publicat 08.04.2024 | Expiră 23.05.2024

Descriere job

Responsabilități:

  • Supravegheaza permanent, buna functionare a vehiculelor;
  • Intervine prompt pentru readucerea vehiculului la parametrii optimi de performanta;
  • Urmareste si informeaza asupra stadiului reparatiilor;
  • Executa lucrarile de intertinere preventiva, conform planului de revizii;
  • Se asigura de calitatea executiei lucrarilor de intretinere si reparatie;
  • Raporteaza conform procedurii, rezultatul reparatiei/reviziei.

Profil candidat:

  • Experienta pe un rol similar minim 1 an;
  • Studii medii/superioare Mecanica sau Electrica;
  • Cunostinte de mecanica;
  • Capacitate de analiza, prioritizare si rezolvare a problemelor, precum si a gestionarii timpului.

Program: Luni - Vineri 08:00 – 16:00

Transport asigurat pe ruta: Aiud si Alba Iulia

Lactalis Logistic este compania care ofera solutii logistice pentru companiile din cadrul Lactalis Group Romania (Parmalat, Albalact, Covalact, LaDorna). Activitatile de transport si distributie sunt operate de propria noastra flota de 135 de camioane si sprijinite suplimentar de flota externa. Lactalis Logistic are peste 500 de angajati si se ocupa de livrari nationale in 24-48 de ore.

Lactalis Romania

5 anunțuri active

3.10

10 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Entry level (< 2 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Oiejdea