Muncitor necalificat la montarea si asamblarea pieselor - Adecco Romania

Muncitor necalificat la montarea si asamblarea pieselor

Publicat 22.04.2024 | Expiră 18.06.2024

Descriere job

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajeaza muncitori necalificati in Cugir, Alba.

Responsibilities:

Responsabilitati principale:

  • Participarea la diverse activitati de productie conform instructiunilor primite;
  • Manipularea corecta a materialelor si echipamentelor conform normelor de siguranta;
  • Colaborarea eficienta cu colegii pentru atingerea obiectivelor echipei;
  • Pastrarea curateniei si a ordinei in zona de lucru.

Candidate Profile:

Cerinte:

  • Abilitatea de a lucra in echipa si de a respecta termenele limita;
  • Atentie la detalii si dorinta de a invata si de a se dezvolta profesional;
  • Disponibilitatea de a lucra in ture sau peste program, dupa caz.

Program:

      2 sch 7:00-15:00/15:00-23:00

Beneficii:

  • Spor de noapte 25%
  • Tichete de masa 40 de lei
  • Ore suplimentare( L-V )75 %
  • Ore suplimentare (S-D) 100 %
  • Bonus de eficienta 10 % din brut (eficienta/calitate)
  • Prima de Paste/ Craciun 1000 de lei net
  • Prima 8 maritie 500 de lei net

Adecco Romania

52 anunțuri active

3.87

151 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Entry level (< 2 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Cugir