Personal Tehnic: Muncitor calificat sau necalificat - MAGNOR

Personal Tehnic: Muncitor calificat sau necalificat

Publicat 08.05.2024 | Expiră 22.06.2024

Descriere job

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui nou coleg, acel "om bun la toate", care sa dea dovada de:
• seriozitate, punctualitate, implicare in munca
• experienta de minim 1 an in domeniul constructiilor sau amenajari interioare - conditie esentiala
• studii medii (NU este obligatoriu bacul)
• permis auto categoria B si disponibilitatea de deplasare in afara localitatii de domiciliu (Brasov, Bacau sau Bucuresti)
• disponibilitate interventie tehnica pe timpul noptii, cand este cazul

Descrierea jobului

Sarcini
• verificarea tehnica periodica a magazinelor societatii
• remedierea defectiunilor constatate, efectuarea de mici reparatii
• participare la amenajarea spatiilor noi (montaj rigips, efectuarea de lucrari de zugravire etc)

Beneficii
•Contract de munca pe durata nedeterminata
•Venituri nete de peste 4000 lei/luna
•Autoturism + telefon puse la dispozitie + unelte si scule de lucru

MAGNOR

MAGNOR

6 anunțuri active

4.08

39 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Bacau, Brasov