Reprezentant vanzari Decathlon Bucuresti - Decathlon Romania

Reprezentant vanzari Decathlon Bucuresti

Publicat 15.04.2024 | Expiră 30.05.2024
Aplică

Descriere job

Abia aștepți weekend-ul ca să pleci în drumeții, bicicleta îți este cel mai bun prieten sau ești cel care vorbește mereu despre sală și își îndeamnă prietenii să ți se alăture la antrenamente? Atunci, inima ta bate pentru sport! Felicitări, fără să îți dai seama, faci parte din echipa Decathlon. Pentru a intra oficial în echipa noastră, pe lângă acest criteriu major:

• trebuie să îți placă să comunici cu cei din jur, să ai spirit de echipă și să ajuți clienții cu sfaturi în vederea alegerii echipamentului sportiv cel mai potrivit.
  • nu este esențial să ai experiență în domeniu, însă este important să fii dornic să înveți ceva nou în fiecare zi, să fii curios și creativ.
  • studiile superioare reprezintă un avantaj, însă nu sunt obligatorii. Pentru noi este foarte important să fii o persoană responsabilă, sinceră și organizată.

Cе trebuiе sа fаci:

În Dеcathlon vei face partе dintr-o еchipă de lа care poți învățа în permanență și undе părеrеa ta contează. Pe durаta primelor trei luni, în perioada de integrare, te vom ajuta să înveți bazele comerțului și să înveți tot ce trebuie să știi pentru dezvoltarea unei cariere.

Vei fi implicat în mod direct în dezvoltarea sportului tău preferat prin consilierea clienților și fidelizarea lor, gestionarea stocului, verificarea corectitudinii acestuia și asigurarea unui aspect calitativ pentru departamentul tău.

Ce iti oferim:

- un mediu de muncă activ cu posibilități multiple de dezvoltare;

- program de lucru variat și flexibil, in 2 schimburi: full time - 8h, part time - 4h, 6h;

- training-uri locale și naționale;

- teambuilding-uri și întâlniri cu echipa pentru a practica sport împreună;

- asigurare medicală privată;

- asigurare de viață;

- reducere la produsele mărci proprii;

- program intern de recomandări viitori angajați, cu recompensa financiara;

- bonuri de masă;

- pachet salarial individualizat, bazat pe propriile performanțe;

- bonus lunar, în funcție de performanțe;

- oportunitatea de a investi în companie prin sistemul de acționariat.

Găsește o carieră în ritmul inimii tale!

Decathlon Romania

Decathlon Romania

5 anunțuri active

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Entry level (< 2 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Bucuresti