Specialist achizitii - Consolight Com SRL

Specialist achizitii

Publicat 18.04.2024 | Expiră 02.06.2024

Descriere job

Ce va avea colegul nostru:

  • Absolvent(a) de studii superioare finalizate
  • Minimum 3 ani experienta in achizitii
  • Aptitudini excelente de comunicare, persuasiune
  • Iti place sa lucrezi cu furnizorii si sa negociezi cu ei, in dezvoltarea portofoliului de produse si servicii
  • Excel avansat
  • Engleza avansat
  • Experienta in utilizarea unui soft integrat ERP

RESPONSABILITATI

  • Mentine legatura cu furnizorii alocati
  • Te asiguri de acuratetea datelor introduse in Senior Software
  • Mentine legatura cu alte departamente ale companiei (vanzari, financiar-contabil, marketing).
  • Analizeaza contractele de furnizare produse si servicii;
  • Gestioneaza relatia cu furnizorii de produse si servicii din portofoliu: coresponenta de afaceri, lansare comenzi, urmarire comenzi, verificare preturi, analiza liste de pret de achizitie, cerere de oferte

BENEFICII:

  • Asigurare medicala privata
  • Salariu fix +Tichete de masa + Bonus de performanta
  • Vinerea program de lucru scurt
  • Welcome coffee
  • Traininguri profesionale (ex. de produs etc).
Consolight Com SRL

6 anunțuri active

2.34

32 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Medium level (2-5 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Bucuresti