Cargo-Partner Expeditii SRL Cargo-Partner Expeditii SRL
Cargo-Partner Expeditii SRL

Cargo-Partner Expeditii SRL

Tel / Fax: 021 408 2468 Site: www.cargo-partner.com

Cargo-partner se menține în top

10.10.2022

Cargo-partner s-a bazat întotdeauna pe seriozitate și valorile în care crede. Faptul că punem profesionalismul pe primul loc și că alegem să oferim importanță capitală parteneriatelor sunt fapte confirmate deja de clienții noștri. Acum suntem onorați să vedem că am primit recunoașteri pentru succesul nostru, pentru al doilea an consecutiv, din partea celor de la ListăFirme.ro.

Anul acesta cargo-partner a primit nu mai puțin de 4 diplome care atestă valoarea noastră:

• Locul 1 în Top Afaceri România 2022, pentru intreprinderi mijlocii, domeniul 5229;
  • Cea mai mare firmă din România, sector 1, domeniul 5229;
  • Locul 1 în Top Afaceri România 2022, pentru întreprinderi mijlocii din județul București pentru domeniul 52;
  • Top 100 Afaceri România 2022 pentru întreprinderi mijlocii,  premiu luat în urma cifrei de afaceri obțibute;

Acestea sunt titlurile de care ne bucurăm acest an. Iar munca noastră este încununată și mai mult de faptul că recunoașterile vin din partea unui portal digital economic extrem de serios, care arată cu obiectivate totală datele firmelor din România.

Diplomele pe care le-am primit reprezintă dovada în scris a acțiunilor noastre, precum și a muncii de echipă depusă de cargo-partner România sprijinită de filialele din celelalte 40 de țări din grup. Lucrul acesta nu ar fi fost posibil dacă nu am fi avut mentalitatea enunțată de motto-urile noastre: we take it personally, better than others, passion for excellence.

Cu toate acestea, nu ne vom opri aici. Vom continua să perseverăm în domeniul nostru de activitate. Ne-am propus ca până la finalul anului să ajungem la o cifră de afaceri de 95 de milioane de euro. Vrem să ne continuam evolutia pe plan etic și social, pentru că avem o responsabilitate atât față de oameni, cât și față de planetă: vom continua să sponorizăm diferite proiecte sociale și umanitare și prin digitalizare ne continuam eforturile pentru sustenabilitate, facem tot posibilul să găsim alterantive de transport prietenoase cu mediul – iar acesta e doar începutul viitorului în care credem.

Le mulțumim partenerilor și clienților noștri pentru încrederea pe care ne-o arată. Le mulțumim celor de la ListăFirme.ro pentru recunoașterile pe care le-am primit din partea lor, precum și pentru seriozitatea și transparența caracteristică acestora. Le mulțumim colegilor din echipa Cargo-Partner Expediții SRL  deoarece au înțeles că acțiunile sunt ceea ce contează pentru dobândirea performanței și a calității. Vă mulțumim pentru că ne-ați fost alături în călătoria noastră de când am venit în România. Pentru că atunci când suntem ghidați de motto-ul we take it personally feedback-ul clienților e cel mai bun.