Flex Romania Flex Romania
Flex Romania

Flex Romania

Careers at Flex: Oportunităţi în GBS HR

13.12.2022

Dacă îţi place să lucrezi organizat cu date şi sisteme moderne de analiză şi îţi cauţi un loc de muncă în #HR, vino în Flex Timişoara

În departamentul GBS HR ne-am adunat o echipă de oameni de treabă, din domenii şi cu experienţe diferite. Ne uneşte respectul reciproc, buna dispoziţie şi dorinţa de a face lucrurile aşa cum trebuie. Colaborăm constant, atât local cât şi regional, comunicăm deschis şi celebrăm fiecare reuşită.

Pentru că dezvoltăm proiecte noi, avem 2 roluri deschise pentru 2 noi colegi care vor completa echipa:

• HR Automation specialist – avem nevoie de cineva care poate automatiza şi eficientiza procesele de HR.
  • HR Advisor – German speaker – vei lucra direct cu echipele de HR din Elveţia, Austria şi Germania, ceea ce înseamnă că e important să cunoşti limba germane la nivel avansat.

Cum e să lucrezi în GBS HR din Flex Timişoara?

În GBS HR ne-am format un mediu de lucru liniştit şi stabil, cu proiecte interesante, datorită cărora vei învăţa constant.

Poţi evolua datorită cursurilor de specializare oferite de Flex, şi poţi avansa profesional aplicând la un rol intern. Programul de lucru este flexibil, iar criteriul esential este menţinerea confidenţialităţii datelor cu care vei lucra.

Poţi aplica la unul dintre rolurile deschise şi dacă nu îndeplineşti toate criteriile menţionate în descrierea rolului, însă eşti motivat(ă) de dorinţa de a învăţa.

Aşadar, căutăm colegi noi dorinici să înveţe şi să evolueze, alături de care vom implementa noi programe de HR care vor avea un impact în Flex.

#locdemunca #job #HRjob #automation #HRdata #humanresources #Timisoara #careersatFlex