Flex Romania Flex Romania
Flex Romania

Flex Romania

Flex la Flight Festival 2023!

12.06.2023

În 16-18 iunie te invităm să trăieşti experienţa Flex la Flight Festival, pe aerodromul Cioca din #Timişoara. Fie că participi cu familia sau cu prietenii, vino la standul Flex şi trăieşte momente extraordinare alături de colegii noştri.

Am pregătit o serie de activităţi pentru toate gusturile şi vârstele, iar odată cu apusul zilei, poţi câştiga una dintre cele 40 de ridicări cu balonul cu aer cald*.

*Ridicările cu balonul cu aer cald sunt influenţate de condiţiile meteo favorabile şi pot fi câştigate vizitând standul Flex în cadrul Flight Festival. Citeşte regulamentul pentru ridicările cu balonul cu aer cald:

• Condiţiile meteo favorabile pentru ridicările cu balonul cu aer cald sunt: vizibilitate bună, lipsa precipitaţiilor, temperatura aerului cuprinsă între -15 şi + 40 de grade Celsius, viteza vântului să nu fie mai mare de 4 m/sec.
  • Un bilet câştigat pentru o ridicare cu balonul cu aer cald (balon ancorat) este valabil pentru două persoane (doi adulţi sau un adult cu 1 sau 2 copii).

Vino să creezi momente extraordinare la Flight Festival alături de Flex Timişoara!