Miele Tehnica Brasov Miele Tehnica Brasov
Miele Tehnica Brasov

Miele Tehnica Brasov

Vizită de cunoaștere a studenților de la UMC@Miele Brașov

10.04.2024

Luna aprilie este dedicată Educatiei, "de la teorie la practică" - ne-am bucurat să primim vizita studenților pasionați de tehnologie și inginerie de la Facultatea de Electromecanică din Constanța.

Suntem încântați să contribuim la dezvoltarea profesională a viitoarei generații de specialiști în tehnologie și inginerie.

În cadrul vizitei le-am oferit o perspectivă asupra tehnologiilor și mediului de lucru din ariile Software Technology și Productie, prin activități interactive, cu accent pe adaptabilitatea într-un mediu agil.

Ne-am bucurat să împărtășim cu ei valorile noastre și spiritul #ImmerBesser în Miele, iar feedback-ul primit ne arată că suntem un "Employer of Choice" (Angajator Preferat).

Mulțumim tuturor colegilor Miele care au oferit această experiență memorabilă studenților.
Muresan Florin Aurelia Florea Razvan Ciolacu Daniela Căluian Stefan Barbu Alexandru Dinu Laura Watzatka Gabriela Draghici Ionut Nartea Ionut Onu George Enescu Otilia Stinga Rauta Stefania Ovidiu-Rareș Botsch Eduard Olteanu

#MieleBrașov #CreatorsofQuality #immerbesser #PartenerStrategicpentruEducatie