Cargo-Partner Expeditii SRL Cargo-Partner Expeditii SRL
Cargo-Partner Expeditii SRL

Cargo-Partner Expeditii SRL

Tel / Fax: 021 408 2468 Site: www.cargo-partner.com

Prezentare Cargo-Partner Expeditii SRL

cargo-partner este un important expeditor multinațional de mărfuri și furnizor de logistică integrată, in particular cu solutii specific 4000 de angajați și continuă să crească și să se extindă în întreaga lume.

Din ianuarie 2024, ne bucuram ca suntem membru al Nippon Express Group.

Angajații noștri sunt profesioniști foarte motivați din multe națiuni diferite, cu medii culturale diverse, care împărtășesc o pasiune comună pentru munca lor, abilități excelente de comunicare și o abordare antreprenorială puternică.

Oferim o carieră interesantă de pornire pentru persoanele talentate, fără experiență, precum și o oportunitate plină de satisfacții pentru logistica și profesioniștii din domeniul afacerilor.

Credem în stabilirea relațiilor pe termen lung și investirea în dezvoltarea continuă a angajatilor nostri.

Viziteaza site-ul nostru pentru o desciere mai detaliata.

De ce sa lucrezi cu noi?

Mulțumită politicii noastre de a împărtăși succesul cu toți colegii, putem spune cu mândrie că avem la bord cei mai buni profesioniști, care contribuie în mod constant cu idei inovatoare și noi moduri de gândire.

Succesul nostru se bazează pe spiritul de echipă. De aceea, colegii noștri își asumă responsabilitatea, fac parte întotdeauna din soluție și acționează ca parteneri adevărați atât pentru clienți, cât și pentru colegi.

Trăim în spirit de echipă!

Fiecare dintre colegii noștri reprezintă și trăiește prin valorile noastre fundamentale:

“we take it personally” înseamnă accentul nostru puternic pe munca în echipă și pe integritate

“passion for excellence” reprezintă angajamentul nostru de a face un efort în plus și a depăși așteptările

"better than others” înseamnă că ne provocăm și ne îmbunătățim în permanență

Credem că munca aduce cele mai bune rezultate atunci când îți place ceea ce faci. Echipele noastre strâns unite profită la maxim de oportunitățile pe care le au pentru a se întâlni la și în afara locului de muncă, fie în cadrul campionatelor de vânzări, a turneelor sportive sau în cadrul unei serii variate de activități de consolidare a echipelor („team-building”) pe tot parcursul anului.

Căutați o poziție vitală și provocatoare în cadrul unei companii internaționale inovatoare și dinamică? Contactați-ne astăzi și veți putea fi următorul angajat cargo-partner!

Statistici companie