eJobs

eJobs

Prezentare eJobs

eJobs este platforma de locuri de muncă din România care verifică manual toate anunțurile și companiile. Pe eJobs ai anunțuri cu salarii afișate, joburi din toate domeniile și industriile, locuri de muncă remote și în străînătate. În plus, pe platforma noastră găsești o mulțime de articole și sfaturi de carieră, dar și un calculator salarial numit Salario unde îți poți compara salariul actual și prin care poți vedea dacă ești plătit corect. Pentru recrutori și angajatori, eJobs oferă acces la o baza de peste 5 milioane de CV-uri, precum și o mulțime de soluții de recrutare eficiente. Pe lângă anunțuri de angajare și căutarea în baza de date, prin eJobs poți avea acces în plus la campanii de recrutare digitalizată sau chiar la soluții super personalizate prin agenția de recrutare Skilld. Mai mult, tot datorită eJobs, experții în resurse umane au acces la We Are HR, platforma de conținut dedicată specialiștilor in HR și managerilor.

De ce sa lucrezi cu noi?

Ce ne motivează ca echipă? Making teams happen / Making teams happy

Formăm echipe fericite, căutând cele mai bune potriviri dintre oameni și companii, iar asta se reflectă, desigur, și în echipa noastră. Iar dacă vrei să ni te alături, trebuie să știi că la noi vei găsi:
- FLEXIBILITATE. Credem că jobul trebuie să se potrivească ca o mănușă vieții tale personale, nu vice versa. Ca atare, punem preț și pe ECHILIBRUL VIAȚĂ-JOB.
- SPIRIT ANTREPRENORIAL. Suntem o echipă de peste 100 de oameni și lideri de piață de mai bine de 20 de ani, dar refuzăm să ne culcăm pe lauri pentru că știm că avem în continuare nevoie de AGILITATE pentru a fi INOVATORI.
- CURAJ. Testăm frecvent tehnologii, produse, servicii și idei noi, așa că nu-ți fie teamă să-ți exprimi opiniile dacă vii în echipa noastră. Vrem să-ți auzim ideile!
Mai sunt, desigur, multe de zis despre cine suntem noi, dar hai să-ți povestim și despre beneficiile mai practice din echipa noastră.

Cum e viața la eJobs?

Colegii noștri sunt pasionați de multe lucruri, așa că la noi vei găsi un pachet divers de beneficii:
- Abonament sportiv la peste 650 de centre sportive
- Servicii de psihoterapie și wellbeing
- Acces la, cea mai mare bibliotecă corporate din țară
- Flexitime și zile de lucru remote ca să poți petrece timp și cu cei dragi
- Abonament medical privat ca să stai liniștit(ă) în privința sănătății
Vrei să ne cunoști mai bine? Vezi ce poziții avem deschise în acest moment și aplică la joburile care ți se potrivesc

Statistici companie