Arabesque

Site: www.arabesque.ro

Salarii companie Arabesque

Bonus (Pe luna)
2600 LEI
Tichete de masa (Pe luna)
200 LEI

Sef departament

08.06.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Fost angajat Full time in Confidential, anul 2017.Experienta in domeniu 3 ani

08.02.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

02.09.2016 Util (0)

09.02.2016 Util (0)

Contabil distributie

07.01.2016 Util (0)

24.10.2014 Util (0)

Locuri de munca Bentley Systems Romania Software Developer (.NET/C#)
Bentley Systems
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Support Technician