Avira

• Profil activ
  • Site: www.avira.ro

Salarii companie Avira

28.07.2017 Util (1)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Bucuresti cu o experienta in domeniu de 4 ani

30.06.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Engineer

23.07.2016 Util (0)

QA Engineer

12.04.2016 Util (0)

11.04.2016 Util (0)

Locuri de munca Linea Directa Communications - Studio Moderna Fashion Group (Top Shop) Agent comercial Auchan City Brasov
Studio Moderna
Brasov
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA SIEBEL Developer
Societe Generale European ...
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca Accenture Romania Utility Bill Senior Analyst (Night Shift 17:30 to 02:30) - Iasi Office
Accenture
Iasi
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Process Engineer Placement - Bosch Cluj
Robert Bosch SRL - R&D ...
Cluj Napoca, Job national
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...