Bitdefender

• Profil activ
  • Site: www.bitdefender.ro

Salarii companie Bitdefender

14.08.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Cluj-Napoca cu o experienta in domeniu de 3 ani

Junior Developer

21.06.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Developer

Last update: 07.08.2017
Locuri de munca ING Romania Ofiter Clienti Retail- ING Office Bucuresti
ING Bank
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Junior Financial Analyst-Electronics Manufacturing TSR
Continental
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...