Continental Automotive Group Romania

• www.continental-corporation.com

Salarii companie Continental Automotive Group Romania

Bonus (Pe an)
1600 LEI
Tichete de masa (Pe luna)
273 LEI
Alte bonusuri (Pe luna)
3200 LEI

Quality engineer

16.07.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Fost angajat Full time in Nadab Chisineu-Cris, anul 2017.Experienta in domeniu 2 ani

Intern

11.07.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Senior Software Developer

Last update: 21.06.2017
Locuri de munca Vodafone Romania Engineer, 1st Line Support
Vodafone Romania
Last update: 13.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment New positions with French: Procurement or ITS.No relevant experience needed  e
Last update: 12.07.2017
Locuri de munca ALTEN Romania FPGA Programmer-Timisoara
ALTEN SI-TECHNO Romania
Last update: 06.06.2017
Locuri de munca IBM Romania IBM Internship ? Test Specialist
IBM Client Innovation Center ...
Last update: 13.07.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
Miqtza 27.07.2017
JSM 27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Recruiter