Endava

• Site: www.endava.com

Salarii companie Endava

Senior Software Engineer

14.08.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Bucuresti cu o experienta in domeniu de 7 ani

Developer

31.07.2017 Util (1)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Front End

Farmaciile Catena
Last update: 28.07.2017
Network engineer
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Programator Java
700 LEI
Support Technician
Casier si lucrator ...
Agent vanzari
Consilier vanzari
Operator relatii clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...