Gameloft Romania

Software/Tehnologii

• Site: www.gameloft.ro

Tel: 031.040.3068 (Bucuresti) / 036.422.8000 (Cluj)

Salarii companie Gameloft Romania

QA Tester

06.04.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Cluj-Napoca cu o experienta in domeniu de 2 ani

PHP Developer

04.04.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

22.03.2017 Util (0)

05.01.2017 Util (0)

30.09.2016 Util (0)

Programator PHP/MySQL

20.09.2016 Util (0)

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Junior Financial Analyst-Electronics Manufacturing TSR
Continental
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Genpact Romania Genpact Academy for German speakers
Genpact
Last update: 26.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment French Nurse jobs offers in Bucharest !  Join now ! RS
Last update: 14.08.2017
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Support Technician
  • Asigurare de viata
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Inginer proiectant ...
System Engineer
Coordonator Recrutare
Support Renewals Representative
Manager Trainee
Tehnician electronist
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...