BPO & Servicii

• Site: www.genpact.ro

Salarii companie Genpact Romania

Accounts Payable Analyst

06.07.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Bucuresti cu o experienta in domeniu de 1 ani

General ledger

26.06.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Accounts Payable

Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Tulcea
iCredit
Tulcea
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Dutch Jobs in Bucharest ! Work now in Accounting! RS
Last update: 18.08.2017
ALTEX Romania SRL
BUCURESTI, Job national
Last update: 20.07.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Programator Java
700 LEI
Support Technician
Casier si lucrator ...
Agent vanzari
Consilier vanzari
Operator relatii clienti
Sunt aproape sigur ca majoritatea persoanelor care isi cauta un loc de munca, cu atat mai mult unul necalificat, nu pornesc in aceasta ...
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...